اسامی برندگان مسابقه شماره ۵

اسامی برندگان مسابقه شماره ۵

پیرو درج مسابقه شماره ۵ در نشریه پیک صبا ، قرعه کشی مسابقه در تاریخ ۹۴/۴/۱۱ همزمان با سالروز میلاد باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) باحضور مدیران شرکت الهیه در محل دفتر شرکت برگزار گردید.طی این قرعه کشی از میان افرادی که پاسخ صحیح را از طریق پیامک ارسال نمودند،پانزده نفر به عنوان برنده مشخص و جوایز نقدی به آنها اهدا شد.

اسامی برندگان :

۱- فاطمه قاسم پور رضایی

۲- معصومه قربانی

۳- فاطمه هاشمی

۴- سید رضا موسوی ثانی باغسیاهی

۵- صدیقه جهاندار

۶- میترا غفاری

۷- جواد مقدم فر

۸- علی اکبر قم آبادی مقدم

۹- زهرا عباسی

۱۰- محمد جواد اسدی

۱۱- جابر ملک زاده

۱۲- سجاد عباس پور خلیل آباد

۱۳- حسین خالقی مختاری

۱۴-مهدی عابدی

۱۵- ۲۸۲۶—۰۹۱۵

 

مسابقه شماره ۵

مسابقه شماره ۵

 

الف) کداميک از موارد زير جزو طبع انسان است ؟

۱- گرم و تر- سرد و تر

۲- سرد و خشک

۳- گرم و خشک

۴- تمام موارد

ب) زردي پوست مربوط به کدام مزاج انسان است؟

۱- دم

۲-  صفرا

۳- بلغم

۴- سودا

ادامه مطلب

اسامی برندگان مسابقه شماره ۴

اسامی برندگان مسابقه شماره ۴

011

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) مطابق اعلام قبلی ، قرعه کشی مسابقه شماره ۴ با حضور مدیران شرکت و نماینده هیات مدیره انجام شد. از میان ۷۳۱ شرکت کننده ۲۲۶ نفر پاسخ صحیح را ارسال داشته اند که از آن میان به قید قرعه به ۱۰ نفر جوایز نقدی یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد. پاسخ مسابقه عدد ۴۲۳۳۱ بود.

اسامی برندگان :

۱- فاطمه حلاجي
۲- حسن عباسي
۳- کاظم سعيدي
۴- اکبر شعباني
۵- محمود جعفري کيا
۶- آرش شعبانی
۷- مژگان صداقت زاده
۸- سيدمحسن احمدزادگان
۹- محمد عباسپور خليل آباد
۱۰- سجاد عباس پور خليل آباد

فراخوان طراحی شعار تبلیغاتی

فراخوان طراحی شعار تبلیغاتی

یکی از عناصر مهم در معرفی و برندسازی شرکت­ها و سازمان­ها، شعار آنهاست. شعار تبلیغاتی بیانگر جهت­گیری استراتژیک و ارزش­های بنیادین مورد ادعای سازمان­ مذکور است. البته شعار تبلیغاتی با روشن­کردن مسیر پیش روی شرکت­ها و سازمان­ها، کمک زیادی به متمایز­سازی کالاها و خدمات آنها می­ کند. البته به شرط آنکه هوشمندانه و آگاهانه انتخاب شوند از این رو روابط عمومی شرکت آبادانی و مسکن الهیه خراسان فراخوانی را تحت عنوان طراحی شعار تبلیغاتی ویژه این شرکت برگزار می نماید .

ادامه مطلب

اسامی برندگان مسابقه شماره ۳

اسامی برندگان مسابقه شماره ۳

پیرو درج مسابقه شماره ۳ ویژه سهامداران و خانواده محترم آنان بر روی وب سایت شرکت و پیک صبای شماره ۲ ، مجموعا ۷۰۸ نفر از طریق پیامک شرکت نمودند . قرعه کشی این مسابقه همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مورخ ۱۳۹۲/۰۲/۱۱ انجام گرفت و از میان ۱۸۵ نفر که پاسخ صحیح را به سامانه پیامک شرکت ارسال نمودند ۱۰ نفر به عنوان برنده انتخاب شدند و مبلغ یک میلیون ریال به عنوان جایزه به حساب بانکی این افراد واریز گردید. اسامی برندگان به شرح ذیل می باشد : ادامه مطلب