اطلاعیه

اطلاعیه

سهامدار محترم شرکت الهیه
با توجه به رونق روز افزون منطقه الهیه و تاثیرات مثبت آن بر سهام شرکت، جهت حفظ منافع خود قبل از هرگونه اقدام به فروش سهم ، با امور سهام تماس حاصل فرمایید. ادامه مطلب

سخن مدیرعامل

سخن مدیرعامل

???? با سلام خدمت همه ي شما عزيزان خصوصاً سهامداران محترم شرکت الهيه،‌ آغاز سال ۱۳۹۷ را تبريک عرض ميکنم و اميدوارم در سال جديد عافيت و سلامت قرين زندگي تک تک شما عزيزان باشد و اوقات خوبی را در کنار خانواده گرامیتان سپری نمایید.
????و اما سال ۱۳۹۶ را با تمام فراز و نشيب ها در حوزه هاي اقتصادي و سرمايه گذاري در حالي پشت سر گذاشتيم که به لطف خدا بالغ بر ۸۰ درصد برنامه هاي مورد انتظار تحقق پيدا کرد و در حوزه ي عمراني نيز عمليات احداث واحد هاي مسکوني ، تجاري و اداري دنبال شد.
????در سال جاري خوشبختانه خبري که چند سال سهامداران شرکت منتظر شنيدن آن بودند بالاخره محقق گرديد و با ابلاغ طرح اراضي ۶۴ هکتاري شرکت (پروژه شهر سبز) ، اين زمين ها بطور رسمي و قانوني در محدوده خدمات شهري مشهد قرارگرفت و فاز نخست آماده سازی ارضی نیز آغاز گردید. از اين حيث منافع سهامداران شرکت به نحو قابل توجهي افزايش يافت.
????اينکه سر انجام چه برنامه عملياتي در اين اراضي اجرا شود که ماحصل آن انتفاع حداکثري سهامداران را در پي داشته باشد، موضوعي است که بنا به مصوبه مجمع عمومي مورخ ۲۲ تيرماه ۹۶ مقرر شد در جلسه اي فوق العاده بررسي گردد. البته در مجمع عمومي فوق العاده ، هيات مديره شرکت طرح مدوني ارائه خواهند داد و اميدواريم ماحصل تصميمات بيشترين نفع را عايد سهامداران شرکت کند.
????سهامداران محترم بايد توجه داشته باشند نقطه ي عطفي در فعاليت هاي شرکت رخ داده و توصيه بنده به عنوان عضو کوچکي از خانواده ي الهيه، اين است سهام خود را حفظ کنيد و جز در مواردي که ناگزير به فروش هستيد از فروش آن اجتناب نماييد. سهام الهيه در صورت اجرايي شدن طرح هاي هيات مديره، به لحاظ قيمت و سود ساليانه، رشد چشمگيري خواهد داشت. از اين رو منافع سهامداران در حفظ سهام است.
????در خاتمه اميدوارم سال هاي پيش رو سال هاي شکوفايي دوچندان شرکت باشد و به لطف خدا همه در کنار يکديگر همدل و همصدا اين آينده درخشان را رقم بزنيم.

با احترام
احمد عباسی